ÖZEL BANKACILIK

Kuveyt Türk Özel Bankacılık müşterisi olduğunuzda kazanacağınız en önemli ayrıcalıklardan biri kişiye özel hizmet alabiliyor olmanızdır. Size özel müşteri temsilcinizle birebir görüşerek özel hizmetlerimiz hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Amacımız İslami Bankacılık esaslarına uygun olarak özel hizmet almayı bekleyen müşterilerimizin tüm finansal ihtiyaçlarına çözüm bulabileceği bir banka olmaktır. Bu sebeple Kuveyt Türk Katılım Bankası, Türkiye’deki ilk ve tek İslami Özel Bankacılık birimini 2014 yılında faaliyete geçirmiştir.

Güvenilir ve çözüm odaklı hizmet anlayışımızla hem bankacılık hem de danışmanlık hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla faydalanabileceğiniz yerdesiniz. Kuveyt Türk Özel Bankacılık olarak yurt dışı eğitiminden sanat danışmanlığına, hukuktan gayrimenkul danışmanlığına, vergiden fıkıh danışmanlığına kadar birçok danışmanlık hizmetimizi size özel çözüm önerileriyle sunuyoruz.

Kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda ihtiyacınız olduğu anda sizlere yardımcı olmak için İngilizce ve Arapça dil seçenekleriyle size özel müşteri temsilcilerimiz yanınızda. Ayrıca üç dilde çağrı kabul eden 444 73 23 numaralı özel çağrı merkezimiz 7/24 hizmetinizde.

Özel müşteri temsilcilerimizin üstün hizmet anlayışı ve ilgisiyle, siz özel bankacılık müşterilerimiz ayrıcalıklı oranlarla finansman kullanabilir veya yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz. Ürün gamımızı genişletmek için 2015 yılında kurduğumuz ve Türkiye’deki ilk İslami portföy yönetim şirketi olan KT Portföy Yönetim Şirketi ile müşterilerimize yatırım fonu ürünleri sunmaya başladık. 2016 yılındaki en büyük özel sektör sukuk ihraççısı olan Kuveyt Türk, özel bankacılık müşterileri için sunduğu nitelikli sukuk ihraçları da dâhil olmak üzere yatırım araçları ve geniş ürün yelpazemiz ile siz özel bankacılık müşterilerimizin en iyi hizmet almasını hedeflemektedir.

VİZYON VE MİSYON

Misyonumuz

Temel kurumsal prensiplere bağlı (faizsiz finansal işlem ve operasyonlar), etik değerleri olan, müşteri odaklı bankacılığı ön planı çıkarırken hissedarları, personelleri ve Kuveyt Türk’ü oluşturan tüm taraflara değer katan, kurumsal sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Uygun ve yeni finansal çözüm sunma, bilgi birikimi, tecrübe ışığında uluslararası bir banka olarak Türkiye’de hizmet kalitesinde ilk beş, aktif büyüklük açısından ilk 10 banka arasında yer almaktır.

Kalite Politikamız

Katılım Bankacılığı ve Toplam Kalite Yönetimi esasları doğrultusunda;

 • Hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini arttırarak,
 • Sektöre öncülük ederek,
 • Üst Yönetimin liderliğinde,
 • Çalışanların gönüllü katılımı ile

değer üreten bir kurum olmaktır.

İşin Doğrusu Manifestosu

Ben müşterilerime verdiğim tüm bankacılık bilgilerinin açık ve net olmasına dikkat ediyorum.

Ben müşterilerimin hesaplarından şartsız koşulsuz hesap işletim ücreti almıyorum.

Ben müşterilerimin tasarruf yapmalarını destekliyor, onları aşırı borçlandırarak kazanç elde etmek istemiyorum.

Ben müşterilerimin, EFT dahil; internet şubesi üzerinden yaptığı işlemlerden işlem ücreti almıyorum.

Ben tüketicilerin aklını çelmek için etik olmayan satış taktikleri uygulamıyorum.

Ben çağrı merkezi üzerinden satış yapmıyor, ayrıntılı bilgi vermeden bir ürün veya hizmetin satışını desteklemiyorum.

Ben aynı birikime sahip müşterilerimin aynı haklara da sahip olmasına özen gösteriyorum.

Değerlerimiz

1.Sağlam Bankacılık

İnancımızın, iş hayatımızdaki tezahürü olan sağlam katılım bankacılığı ilkelerine harfiyen uymayı, ahlak anlayışımızın temeli olarak görürüz. İşimizdeki her uygulamanın sağlam katılım bankacılığı ilkeleri ile örtüşmesine azami dikkati gösteririz.

2.Adalet

Muhatabımız olan herkesin hakkını her koşulda, menfaat gözetmeksizin korur, her durumda objektif oluruz.Ortakların, çalışanların ve müşterilerin haklarını birbirine karıştırmayız.

3.Profesyonellik

Kişisel duygu ve düşüncelerden arınıp işin gerektirdiği şekilde uzman bir yaklaşımla hareket eder, iş ahlakının gereklerini her şeyin üstünde tutarız. İşimizi mükemmel yapmak için çabalar, kaliteden ödün vermez, disiplinli çalışır, yaptığımız işin sorumluluğunu taşırız. Profesyonelliğin bizi hedeflerimize ulaştıracağını biliriz.

4.Takım Ruhu

Kuveyt Türk’ün büyük bir takım olduğunu ve takım olmanın gücümüzü artırdığını biliriz. Kuveyt Türk’ü büyük bir aile olarak görür ve bizi birbirimize bağlayan manevi bağlara sahip çıkarız. Bireysel farklılıklarımızı zenginlik kabul edip, ortak bir amaca ulaşmak için birlikte hareket etmemiz gerektiğini biliriz.

5.Yenilikçilik

Vizyon ve hedeflerimiz doğrultusunda ürün, hizmet ve iş yapış biçimlerimizde en iyisine ulaşmak için sürekli araştırır ve kendimizi geliştiririz. Köklerimizi unutmadan değişime açık olmanın gelişmenin ilk adımı olduğunun bilinciyle hareket ederiz. Kalıpların dışına çıkıp çağın gerektirdiği bütün olanakları kullanarak farklılık oluşturmayı hedefleriz.

6.Güven

Sağlam sermaye yapımız ve ahlaki değerlerimiz, profesyonelliğimiz, sorumluluk anlayışımız ve teknolojik alt yapımızın verdiği güç ve destekle; ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizle güvene dayalı bir ilişki yaşarız.

{name}
{content}
+
-
{name}
{content}
+
-

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

SİZİ ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

 • ADINIZ
 • SOYADINIZ
 • TELEFON NUMARANIZ
 • E-POSTA ADRESİNİZ
 • AÇIKLAMA
 • Kişisel Verilerle İlgili Aydınlatma Metni ’ni okudum, başvuru kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine onayım vardır.
{name}
{content}
+
-
{name}
{content}
+
-

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

SİZİ ARAMAMIZI İSTER MİSİNİZ?

 • ADINIZ
 • SOYADINIZ
 • TELEFON NUMARANIZ
 • E-POSTA ADRESİNİZ
 • AÇIKLAMA
 • Kişisel Verilerle İlgili Aydınlatma Metni ’ni okudum, başvuru kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine onayım vardır.

İşleminiz gerçekleştiriliyor. Lütfen bekleyiniz...

BİZ SİZİ ARAYALIM

 • ADINIZ
 • SOYADINIZ
 • TELEFON NUMARANIZ
 • E-POSTA ADRESİNİZ
 • AÇIKLAMA
 • Kişisel Verilerle İlgili Aydınlatma Metni ’ni okudum, başvuru kapsamında kişisel verilerimin işlenmesine onayım vardır.